ANA SAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER ŞUBELERİMİZ BAYİLİK İLETİŞİM
+90 (0212) 423 22 45 | Mustafa Kemal Paşa Mah. İstiklal Cad. No:87-A Avcılar / İstanbul

Hakkımızda

Kahtalı Çiğköfteci Hasan Usta 1981 yılında Adıyaman'ın Kahta ilçesinin Belenli köyünde doğdu . İlkokulu bitirdikten sonra, tahsiline devam etmeyerek iş hayatına erken atıldı. Adıyaman Kahta'nın tadı olan çiğköfteyi en iyi şekilde sunmak ve lezzetini Türkiye dışına duyurmak için İstanbul'a çok küçük yaşlarda gelerek çeşitli mesleklerde çalıştı. Ama aklında hep hayali olan Çiğköfteci İşletmeciliği vardı.
Uzun süre tazeliğini ve kıvamını koruyan cevizli Çiğ köfte artık sektörleşmek için usta bir el bekliyordu.  Çiğköfteci Hasan Usta'nın Türk mutfağının dünyadaki en zengin mutfağı olduğundan bir şüphesi yoktu ama Türkiye'nin Dünya'da markalaşan bir lezzetinin olmaması dikkatinden kaçmadı. Bu amaçla çiğ köfteyi bir Dünya markası yapmak için kolları sıvadı. 

2005 Yılında İstanbul Avcılarda Parsellerde İlk İşletmesini açarak çiğköfteyi kısa bir süre içinde 3 şubesi ve onlarca bayisi ile en iyi şekilde yürütmeye başladı.. Kıvrak zekası ile en iyi tadı yakalayan Kahtalı Çiğköfteci Hasan Usta bu alanda sürekli çalışmalar yaparak Lezzetini Avrupaya taşımak için çalışmalara başladı.


» Misyonumuz;
Çiğköftemizi Tüm Avrupa ve Diğer Ülkelere Tanıtmak ve Tattırmak, Benzersiz lezzetinden ödün vermeden, ürün kalitesi, hijyen, sağlıklı beslenme ve insan sağlığı için hizmet etmeye devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımız ve bayilerimizle birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, tüketicilerimizin arzu, istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli gıdalar en hijyenik ortamda üretmeye ve rakiplerimize kıyasla fark yaratmaya devam edeceğiz. Bu çalışma şekli ile müşterilerimiz ve bayilerimize sürekli kazanç sağlayan bir Lezzet Şirketi olacağız.”

» Vizyonumuz;
Lezzetin Adının Kahtalı Çiğköfteci Hasan Usta olduğunu İspatlamak.

» Sloganımız;
Lezzetin Adı Kahtalı Çiğköfteci Hasan Usta